S e v g i

Keleş ®

Etik Değerlerimiz

» Eğitim veren/alan arasında, eğitim içinde öğretilen her şey etik değerlerimize uygundur.

» Bu eğitim kişisel gelişim alanında sizi geliştirir ve olumlu yönde katkı sağlamak dışında herhangi bir unvan kazandırmaz.

» Eğitimlerimizde şifacılık-tedavi, falcılık, büyücülük ve dini konular istismar edilecek işlerden ve konularla ilgisi yoktur. Tamamen kişisel gelişim ve mesleki gelişimlerinize katkı sağlayacak eğitimler verilmektedir.

» Eğitim içeriklerimizde TCK yasalarına ve örf/adet ve geleneklerine aykırı hiçbir unsur bulunmamaktadır.

» Eğitim alan kişilerin öğrendiği bilgileri uygulaması, kendi özgür hür iradelerine bağlıdır. Eğitimde anlatılmayan hiçbir konudan kurum/eğitmen/sertifika merkezi sorumlu değildir.

» Eğitim içeriklerinde varsa eğer EĞİTİMİN ETİKLERİ videosu izlenmesi zorunludur.

» Alınan her eğitim; kişiye bilgi ve donanım kazandırmakla beraber kendi mesleklerine entegre edildiğinde daha fazla güçlenmesini sağlamaktadır.

» Eğitimlerimizde bedensel, ruhsal ve zihinsel konulara yönelik çalışmalar yapılmamaktadır.

» Hem kurum olarak hem de eğitmenler olarak kişileri doğru olana yönlendirmek (psikolojik sorunlarda psikoloğa, fiziksel sorunlarda ilgili hekimlere) etik değerlerimiz arasındadır.

» TCKN yasalarına göre DİNİ İSTİSMAR konuları içerisine girecek herhangi bir çalışma kesinlikle YAPILMAMAKTADIR. Kursiyerlerin ve sertifika alan kişilerin bu gibi konuları uygulanmasında kurumumuz sorumlu değildir.

Geri

Ana Sayfa

Bilgiler

KVKK Metni